06. led 2022 09:34

Napadl první letošní sníh, na Kladensku měl hasiči napilno s dopravními nehodami

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

V noci napadl sníh, který na vozovkách zanechal svoji stopu. Vzhledem k této situaci se hned v ranních hodinách stalo na Kladensku několik dopravních nehod. Hasiči pomáhali současně na několika karambolech najednou.

U Velké Dobré došlo na dvou místech k nehodám, kdy řidiči nezvládli řízení a skončili ve škarpě. Na místo přijela také odtahová služba. Po naložení vozidel se hasiči postarali o úklid vozovky. Bouralo se také na silnici 201 v obci Jeneč okres Praha-západ. Nákladní automobil se tam srazil s osobním vozem. Ke karambolu dvou osobních automobilů došlo také na silnici 101 u obce Unhošť. Nehody se naštěstí obešly bez zranění.

Na dálnici D6 došlo v krátkém jízdním úseku hned ke dvěma nehodám. Dva osobní automobily ve směru na Prahu a dvě vozidla v opačném směru se spolu střetly a následně narazily do svodidel. I tady se vše obešlo bez zranění. Na místo přivolaní hasiči tam na autech provedli protipožární opatření, postarali se o úklid vozovky a pomohli odtahové službě s naložením nabouraných automobilů.

Číst 612 krát

1 komentář

Zanechat komentář